Yaşasın Bir Yaşındayız


Geçen sene bu günlerde, iş değiştirme telaşında olduğum, baharın taptaze günlerinden biriydi…

Blog dünyasına, elbette her blogger gibi çeşitli blog yazarlarını okuyarak başladım. Hatta bu konudaki ilkim; yazılarını severek okuduğum, alanında uzman arkadaşım Aydan Çağ oldu. İlk onun bloğunu okuyup takip ederek başladım. Sonrasında Selin Yetimoğlu, İpek Aral gibi değerli yazarları takip etmeye başladım.

Daha sonrasında düşünürken, neden ben de yazmıyorum dedim. Ve kendimce ufak ufak hazırlıklar yapmaya başladım.

Doğu Marmara İnsan Kaynakları Fuarında sevgili Selin Yetimoğlu’nu dinlediğim bir günde bloğumun ilk haberini ona vermiştim ve bazı fikirler almıştım.

Sonrasında yakın bir arkadaşımın oluşturduğu site üzerinden yazmaya başladım.

İşte böyle başladı blog serüvenim.

Bir yıl içerisinde öyle çok çok fazla yazamadım maalesef. Hala üzerimden atamadığım bir çekingenlik, biraz az okuyor olmak ve tam anlamıyla vakit ayıramıyor olmak yeterince etkin bir blog yazarı olamayışın temel sebeplerinden.

Ama bu sene, yani ikinci yılımızda daha aktif ve verimli bir blog olması için çabalarımı arttırarak devam ettirmek niyetindeyim.

Daha çok yazmak, daha çok okumak ve daha çok üretmek…

Dilerim ki bloğumun 2.yaşı bana ve kariyerime uğurlu gelir…

Takipte kalınız lütfen 🙂

Facebook: İnsan Kaymağı

Twitter: uballi88


Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

2 yorum “Yaşasın Bir Yaşındayız

  • Hüdaverdi Ballı

    İkinci yılın kutlu olsun da emeklemeden yürümeye kalkma, önce emekle sonra ayağa kalk ve adımlarını yavaş yavaş atarsın, bunun için emek sarf etmen gerektiğininde bilincinde olmana sevindim.Bilincinde olunan konularda gereken özveride bulunursan ki, bulunacağına canı gönülden inanıyorum başarı seni arayıp bulacaktır. Yeter ki başarısız olduğun günlerde başarısızlığına mazeret aramak yerine vazgeçmeden/yılmadan başarısız olduğun konularda çalışmanı devam ettir.