Kimim?


Devlet memuru bir ailenin çocuğu olmam sebebiyle ilköğrenimimi Denizli’nin iki farklı ilçesinde ve liseyi yabancı dil ağırlıklı bir lisede tamamladım.

Üniversite öğrenimime Süleyman Demirel Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi ile başladım. Sonrasında Muğla Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimine geçiş yaptım ancak kariyer hayalimde hiç devlet dairesinde çalışma arzusu olmadığı için bir dönem sonra bıraktım. Bu zaman zarfında Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri ve ardından da Mersin Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi ve Kariyer Danışmanlığı alanında yüksek lisans yaptım.

İlk tecrübe olarak Denizli’de bir İtalyan ortaklı tekstil firmasında İş Kur Meslek Stajyeri programı ile fiilen insan kaynakları ile tanıştım ve 6 aylık staj sonunda bu işi yapmak istediğime karar verdim. Sonrasında profesyonel anlamda İK cı olarak Isparta’da bir gıda firması ile başlayan çalışma hayatım, Sakarya’da Alliance Healthcare Ecza Deposu ile devam etti.  Ardından rüzgar beni Bursa’ya savurdu ve burada kariyerim yeniden üretim ile kesişti ve ardından bambaşka markaları ve sektörleri çatısı altında toplamış olan Bize Proje Geliştirme A.Ş de İşe Alım ve Organizasyonel Gelişim Uzmanı olarak çalıştım ve meslek hayatımda 7 yılı bu şekilde devirdim. Bu süreçte dijital insan kaynakları uygulamalarına merak saldım ve evren bana bir mesaj yolladı ve kariyerimle birlikte yaşadığım yer de değişti. Şuan ise yedi tepeli şehir diye anılan ve İK nın kalbinin attığı yer olan İstanbul’da, Logo Yazılım bünyesinde, İnsan Kaynakları Çözümleri Satış Uzmanlığı görevini üstlenmiş bulunmaktayım.

Genel olarak neşeli, azimli ve dozunda bir hırsa sahibim. İletişim konusunda şiddetli bir hassasiyetim ve başarılı bir ikna kabiliyetim olduğunu düşünüyorum.

İnsanlara ismiyle hitap etmeye önem verir bunun karşı tarafın kendisini özel hissetmesini sağladığına inanırım. Özel günleri atlamam ve ufak tefek sürprizler yapmaktan hoşlanırım.

Dostlarımla vakit geçirmeyi sever, çevremdekilerin sorunlarını dinler, alternatif çözümler üretmeye ve onları farklı bakış açılarına yönlendirmeye çalışırım.

İlkokul 2.sınıfta Kelile ve Dimne adlı kitabi okuduğumdan bu yana okumaktan hiç vazgeçmedim ve bunu hobim değil sorumluluğum olarak görüyorum.Okumanın bana kattığı en güzel şey de şuan karşınızda zaten, blogum!

Mutfakta vakit geçirmeyi sevdiğim için boş vakitlerimde internetten edindiğim tarifleri denerim. Araba kullanmaya bayılırım.

Neredeyse her türlü müziği dinlerim, spora özel bir ilgim yoktur sadece bazen yüzmenin bana iyi geldiğini düşünüyorum.

Dumansız hava sahasını destekçisiyim. Sade Türk kahvesi ve çay içmeyi severim.Alkol grubu hariç 🙂

Sıkı bir Mustafa Kemal Atatürk hayranıyım.

Anahtar sözcükleri ile #insankaymağı:

#insankaymagi , #peryonuyesi , #ikgonullusu , #benimadimgelecekustasi , #blogger , #kitapsever , #Atatürkcü ,  #sapyoseksuel , #freesprit #rakısever #insanmühendisi/analisti #dijitalik #birneviisanalisti diyebiliriz 🙂

 

Bana ulaşmak isterseniz; sitemdeki iletişim formunu ve Sosyal Medya hesaplarımı kullanabilirsiniz 🙂